Maksimum Seviye 110!
Destansı İpek Yolu serüvenin hikayesinde yeni maceralar yazılıyor.. Hikayenin ritmine uyum sağlamak için karakterlerin erişebileceği maksimum seviye 110'a yükseltiliyor. Hikayeye eklenen yeni maceralara meydan okumanın şimdi tam sırası!
Firavun'un Mezarı
Çölün içinde yeni bir keşif bazı sırları meydana çıkaracak. Mistik güçlerin hakimiyetindeki Firavun Mezarı kaşiflerini bekliyor. Sadece güçlünün başarabileceği heyecan dolu zorlu görevler sizleri bekliyor.
Tapınak
İnsanoğlunun bugüne kadar ki karşılaştığı en acımasız savaşlara ev sahipliği yapacak olan tapınak, karanlığın gölgesinde gizemini koruyor. Bu gizemli tapınak iyiliğin ve kötülüğün timsali olmuşçasına insanlığı ikiye bölerek, gerçek gücün sahibine meydan okunmasını zorlaştıracak..
Set Eşyaları
Tanrıların gücünün timsali birbirinden özel eşya setleri gün yüzüne çıkıyor. Tılsımlı eşya setlerinin tamamı bir araya geldiğinde tanrılardan aldığı gücü eşyanın sahibine bahşediyor.
11. Seviye Eşyalar
İpek yolunun dört bir yanından gelen zanaatkarlar en dayanıklı zırhları ve en tılsımlı kaftanları dokumak için güçlerini birleştirdi ve ölümsüzlüğe meydan okurcasına cesaret veren 11. Seviye eşya setleri gün yüzüne çıktı.
11. Seviye Silahlar
Daha keskin silahlar, daha sağlam kalkanlar, daha büyülü asalar, daha gergin yaylar ve mistik harplar. Hepsi ipek yolundaki zorlu mücadelede, rakiplere meydan okunması adına özenle hazırlandı. Güç bahşedilmiş bu eşyalar ile hikayeye yön vermenin tam zamanı!
11. Seviye Çin Silahları
11. Seviye Avrupa Silahları
Festival Etkinliği
8-29 Haziran 2022
Maceralarla dolu yeni bir şehrin ipek yoluna katılımını kutlamak amacıyla Silkroad Online'ın tüm şehirlerinde festivaller düzenleniyor ve hediyeler dağıtılıyor!
Sistemsel Değişiklikler
Oyun serüvenine daha farklı heyecanlar ve düzenlemeler getirmek amacıyla yeni düzenlemeler Silkroad Online Türkiye sunucularına entegre edilecektir.