Giriş Yap
Kayıt Ol
Silk Yükle
Sunucu Saati 05:37:12
YENİ OYUNCU REHBERİ
Silkroad Online Türkiye hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz
Ücretsiz İndir
OYUN KILAVUZU
OYUN SİSTEMİ
OYUN ETKİNLİKLERİ
OYUN SİSTEMİ > Knidos Sunucu Özellikleri > Knidos - Yenilenen Meslek Sistemi


Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

İlk olarak Knidos sunucumuzda pilot uygulama olarak faaliyete geçirilen yenilenen kervan sistemi oyuncularımız tarafından oldukça fazla bir beğeni aldı. 

Oyun hikayesinde daimi rekabetin hedeflendiği yenilenen meslek sistemi ile oyun hikayesi boyunca bundan böyle kervan sürekli olarak oyun rekabetinin aktif olması hedeflenmektedir. 

Bu nedenle bir sonraki duyuruya kadar konsinye kervanı kapatılmıştır.

Diğer tüm detayları dilerseniz detayları birlikte inceleyelim;

Kervan Görev Eşyaları 

Başarı ile tamamlanan her kervan görevinden elde edeceğiniz Ticketlar ile sıklıkla güncellenecek olan kervan görev eşyaları elde edebileceksiniz. Bu eşyalar belirli periyotlar ile oyun yönetimi tarafından güncellenerek ilan edilecektir. 

Sunucu seviyesine ve genel oyun hikayesine uygun olarak belirlenecek kervan görev eşyalarını daha fazla kervan tamamlayarak, daha çok sayıda kazanabilirsiniz. 

Knidos sunucusunda başlangıç için belirlenen kervan görev eşyaları aşağıdaki gibidir;

  • Berserker Regeneration Scroll - 1 Adet
  • Flower Scroll (Rastgele olarak) - 5 Adet
  • Movement Speed Scroll - 5 Adet
  • Reverse Return Scroll - 3 Adet
  • Resurrection Scroll - 3 Adet

Oyunda karakter seviyenize göre ödüller için ihtiyaç olacak Ticket adetleri değişkenlik gösterecektir. Bu kapsamda açılış haftasına özel 25 Adet ticket kazandığınızda yukarıdaki ödüllerinden bir tanesi otomatik olarak eşya çantanıza gelecektir. Aynı zamanda ticari dengeleri korumak ve daha adil bir oyun sistemi için bazı kervan görev eşyaları takas edilemez durumda olacaktır. 

Lv.9 Elixir Kazanımı

Ayrıca Knidos'un mevcut maksimum seviyesine göre en yüksek derece simya eşyaları (Lv.9 Intensifying Elixir) çoğunlukla kervan yolu ile elde edilecek olup yaratıklardan normale oranla daha az seviyede düşecektir;

 

Steady ve Luck Taşları 

Magic Stone Of Steady (Lvl.9), Magic Stone Of Luck (Lvl.9) Taşları ise yalnızca kervan sistemi ve diğer etkinliklerden edilecektir.

 

Diğer 

Son seviye eşyaların kervan ticareti ile alımı şuan için kapalı durumdadır. Sunucu ortalaması maksimum seviye ulaştığında aktif olacaktır. 

Tüm bunlara ek olarak ‘’Specialty Goods Box''lar artık daha zor elde edilecektir.

Geliştirmeye açık olan yenilenen bu sistem ile kervan sistemi oyunun her aşamasında hikayenin ana dinamikleri arasında yer alacaktır.