Giriş Yap
Kayıt Ol
Silk Yükle
TRSRO Sunucu Saati 03:31:32
YENİ OYUNCU REHBERİ
Silkroad Online Türkiye hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz
Ücretsiz İndir
OYUN KILAVUZU
OYUN SİSTEMİ
OYUN ETKİNLİKLERİ
OYUN KILAVUZU > Yeni Avlanma Bölgesi


Yeni Avlanma Bölgesi

Hotan şehrindeki ticaretin büyük getirileri nedeni ile tüm tüccarlar Hotan'a akın ediyor. Bu da Hotan şehrinden geçen ipek yolunda yoğunluğun her geçen gün artmasına neden oluyor.

Yoğunluk nedeni ile kendilerine uygun bir avlanma bölgesi bulamayan bir grup avcı Hotan'dan Taklamakan'a geçiş yaparken Emekli General Hasim isminde gizemli bir kişi ile görüşerek yeni bir avlanma bölgesi keşfediyor.. 

Yeni Avlanma Bölgesi Nerede?

Yeni avlanma bölgesi olan Boyutsal Çöl'e geçiş için Güney - Taklamakan'da bulunan Emekli General Hasim isimli NPC ile görüşmeniz gerekmektedir. 91 Seviye ve üzeri oyuncuların geçiş yapabileceği bu çöl'de bir çok yeni avlanma bölgesi sizleri bekliyor. 

 

Güney Taklamakan bölgesinde yer alan Emekli General Hasim ile görüşerek Boyutsal Çöl'e geçiş yapabilirsiniz. 

 

Boyutsal çölden tekrar geriye dönüş için Boyutsal Çatlak'ı ziyaret etmeniz gerekecektir. Buradan tekrar Emekli General Hasim'in yanına geriye dönebilirsiniz. 

 

 

Yeni Avlanma Bölgesine Giriş Şartları 

Yeni Avlanma Bölgesine sunucunun seviye sınırına göre giriş sınırlandırması bulunmaktadır. Örneğin, maksimum seviye 100  olan bir sunucuda 91 seviye ve üzeri oyuncular boyutsal çöle giriş yapabilir. 

 

Yeni avlanma Bölgesi Canavar Haritası

*Yeni Boyutsal Çöl haritasında yoğunluğu önlemek amacıyla meslek ile giriş yapabilir, ancak deneyim puanı ve beceri puanı kazanamazsınız.