Giriş Yap
Kayıt Ol
Silk Yükle
TRSRO Sunucu Saati 01:02:27
DUYURU
Kapalı Beta Başlıyor
DUYURU
21.09.2020 12:23
Kapalı Beta Başlıyor
Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Oyun dinamikleri, oyun kurgusu ve sunucu alt yapısının test edilmesi amacıyla düzenlenen kapalı beta süreci 21.09.2020 Saat 13:00 itibari ile başlıyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan yapılan beta aktivasyon kodu paylaşımları ve İnternet sitemize kayıt olan kullanıcılar arasından gerçekleştirilen çekiliş ile kapalı betaya katılım hakkı kazanan oyuncularımız giriş yapabilecek.

21.09.2020 - 04.10.2020 Tarihleri arasında Silkroad Online Türkiye sunucusu tüm detayları ile değerli katılımcılarımız ile birlikte test edilecek.

Kapalı beta sürümü iki aşama olarak planlanmıştır. Her iki aşamada da oyun içi etkinliklerle birlikte kale savaşı testleri de gerçekleştirilecektir. Kapalı beta 1. aşama ile başlayacaktır.

1.Aşama- Bu aşamada tüm karakterler 1 seviye, normal açılış standartlarında ve tüm kullanıcıların hesaplarına sınırsız silk yüklenmiş bir şekilde başlayacaktır.

2.Aşama- Bu aşamada tüm karakterler 90 seviye, tam ekipmanlı, tecrübe puanlı ve tüm kullanıcıların hesaplarına sınırsız silk yüklenmiş bir şekilde devam edecek ve beta sürümü bu aşamadan sonra tamamlanacaktır.

Aynı zamanda her iki aşamada da Pazar akşamları kale savaşları gerçekleştirilecektir.

Aşamaların değiştirilme tarihleri yapılan testlere bağlantılı olarak GameGami tarafından duyurulacaktır.

Kapalı beta sürecinde oluşturduğunuz karakterler ve hesabınızda ücretsiz bir şekilde test amacıyla yüklenen Silk’ler beta süreci tamamlandığında silinecektir.