Giriş Yap
Kayıt Ol
Silk Yükle
TRSRO Sunucu Saati 09:13:20
DUYURU
Kapalı Beta 2. Aşaması
DUYURU
27.09.2020 22:30
Kapalı Beta 2. Aşaması
Silkroad Online Türkiye'den herkese merhaba,

Bakım Süreci: 28.09.2020 / 12:00 ~ 16:00

Kısıtlı katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz beta sürecinin ilk aşaması olan kapalı beta aşaması 28.09.2020 Saat 12:00'de 2. Aşamaya geçilmesi amacıyla sunucu kapatılacaktır. Bu vesile ile ilk aşamaya katılım gösteren tüm oyuncularımızı tebrik ve teşekkür ederiz.

Kapalı beta sürecinde tespit edilip raporlanan tüm hatalar için arka planda çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

2. Aşamadan itibaren Beta süreci "Açık Beta" olarak açılacak ve oyun işleyişi tüm oyuncuların gönüllü katılımı ile ilerleyecektir. Açık Beta'da sunucumuza beta aktivasyon koduna ihtiyaç duymadan tüm oyuncuların erişimine açık konumda olacaktır. Dileyen herkes açık beta sürümüne katılım gösterebilir.

- Açık beta sürümünde karakterler 90 seviye ve tam ekipmanlı olacaktır.
- Kapalı beta aşamasında kullanmış olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi açık beta sürecinde kullanabilirsiniz.
- Yoğun item kullanımını (Monster scroll, Pandora Box vb.) önlemek amacıyla karakterlerdeki silk miktarı limiti 5.000 Silk olarak sınırlandırılmıştır.
- Açık beta süreci tamamlandığında karakterler ve hesaplardaki silk miktarları silinecek olup, kullandığınız kullanıcı adı ve şifresi ile tam sürümde oyuna erişim sağlayabilirsiniz.
- Açık beta sürecinde karşılaştığınız hataları ticket destek ve Discord sunucumuzdaki hata-bildir kanalı üzerinden bizlere bildirebilirsiniz.

Oyun dinamikleri, ağ bağlantısı testleri, karakter yapılandırmaları ve genel oyun işleyişinin gerçekleştirileceği açık beta sürecine dileyen tüm oyuncularımız katılım gösterebilirler.

Beta süreci boyunca bizlerle birlikte test çalışmasına katılım gösteren ve gösterecek olan tüm oyuncularımıza tekrar teşekkür ederiz.