Giriş Yap
Kayıt Ol
Silk Yükle
TRSRO Sunucu Saati 09:21:51
DUYURU
Yıl Sonu Etkinliği Bilgilendirmesi
DUYURU
5.01.2022 20:41
Yıl Sonu Etkinliği Bilgilendirmesi
Silkroad Online Türkiye'den herkese merhaba,

04.01.2022 tarihinde yapılan yıl sonu etkinliğine katılan tüm oyuncularımıza teşekkür eder, ödül kazanan oyuncularımızı ayrıca tebrik ederiz.

Etkinliğe yoğun katılımdan ötürü sisteme erişmekte sıkıntı yaşamış oyuncularımızın olduğunun farkındayız. Uzun zamandır heyecanla bu etkinliğin gelmesini bekleyen binlerce oyuncumuzun, sisteme erişim sıkıntısı nedeniyle etkinliğe katılamadığı ya da sunucu bağlantı hatası nedeniyle (aslında arka planda başarılı bir şekilde etkinliğe katılmış olmasına rağmen) farkında olmadan art arda "Etkinliğe Katıl" butonuna basarak puanlarını kullanması sonucu mağduriyet yaşadığı, tarafımıza yapılan geri bildirimler ve yapılan detaylı incelemeler sonucunda tespit edilmiştir.

Mağduriyet yaşayan tüm oyuncularımızın puanlarının sistem tarafından bir sonraki etkinlikte otomatik olarak hesaplarına ekleneceğini belirtir (büyük ödül kazanan kullanıcılar hariç), yaşanan aksaklık nedeniyle bu oyunu yıllardır sevgi ve özveriyle oynayan mağdur olan tüm değerli kullanıcılarımızdan özür dileriz

Yaşanacak yoğunluğu bölmek adına 07.01.2022 ve 11.01.2022 tarihlerinde iki sefer olarak yapılacak etkinlikle ilgili detaylı bilgiler şu şekildedir:

1) Toplam dağıtılacak ödül miktarları ilk yapılan etkinlikle aynı olacaktır. Buna göre toplam dağıtılacak ödüller 2 eşit parçaya bölünecek ve,

07.01.2022 tarihinde yapılacak etkinlikte;

-Devil's Spirit SS Grade 15 adet
-Angel's Spirit SS Grade 15 adet
-VIP Dragon Flag (Str +9, Int +9) 10 adet
-Blue Dragon Summon Scroll 10 adet
-Special Gift Box 5000 adet

Yine aynı şekilde; 11.01.2022 tarihinde yapılacak etkinlikte

-Devil's Spirit SS Grade 15 adet
-Angel's Spirit SS Grade 15 adet
-VIP Dragon Flag (Str +9, Int +9) 10 adet
-Blue Dragon Summon Scroll 10 adet
-Special Gift Box 5000 adet

olarak ödüller dağıtılacaktır.

2) "Etkinliğe Katıl" butonuna her basıldıktan sonra 10 saniyelik bir bekleme süresi konulmuş olup, bu süreden önce butona tekrar basılamayacaktır.

3) "Etkinliğe Katıl" butonuna bastıktan sonra tarafınıza yoğunluktan ötürü gelebilecek "Bağlantı hata" mesajları olsa dahi, puanlarınız eksildiği sürece aslında etkinliğe katılmış olduğunuzu unutmamanız gerektiğini ve puanların tekrar iadesinin arka planda etkinliğe katılmış olduğunuzdan ötürü söz konusu olmadığını belirtir, yoğunluktan ötürü alabileceğiniz "Bağlantı Hatası" mesajlarını dikkate alarak mağduriyet yaşamamak adına bir süre bekleyip tekrar denemenizi rica ederiz.

Etkinliğe katılacak tüm oyuncularımıza başarılar dileriz.