Giriş Yap
Kayıt Ol
Silk Yükle
TRSRO Sunucu Saati 07:58:18
DUYURU
Yıl Sonu Etkinliği Bilgilendirmesi (3. Etkinlik)
DUYURU
10.01.2022 21:56
Yıl Sonu Etkinliği Bilgilendirmesi (3. Etkinlik)
Silkroad Online Türkiye'den herkese merhaba,

Yıl Sonu Etkinliği kapsamında planlanan etkinliğin son etabı 11.01.2022 00:01 itibariyle başlayacaktır.

Etkinlikte dağıtılacak ödüller şu şekilde olacaktır;

- Devil's Spirit SS Grade 15 adet
- Angel's Spirit SS Grade 15 adet
- VIP Dragon Flag (Str +9, Int +9) 10 adet
- Blue Dragon Summon Scroll 10 adet
- Special Gift Box 5000 adet

- "Etkinliğe Katıl" butonuna her basıldıktan sonra 10 saniyelik bir bekleme süresi olup, bu süreden önce butona tekrar basılamayacaktır.

- "Etkinliğe Katıl" butonuna bastıktan sonra tarafınıza yoğunluktan ötürü gelebilecek "Bağlantı hata" mesajları olsa dahi, puanlarınız eksildiği sürece aslında etkinliğe katılmış olduğunuzu unutmamanız gerektiğini ve puanların tekrar iadesinin arka planda etkinliğe katılmış olduğunuzdan ötürü söz konusu olmadığını belirtir, yoğunluktan ötürü alabileceğiniz "Bağlantı Hatası" mesajlarını dikkate alarak mağduriyet yaşamamak adına bir süre bekleyip tekrar denemenizi rica ederiz.

- Etkinliğe katılım ödüllerin tamamlanmasıyla sona erecektir. Ödüllerin 18.01.2022 23:59 tarihine kadar tamamlanmaması durumunda, etkinlik otomatik olarak sona erecektir.

- Etkinlik süresince kullanılmayan tüm puanlar etkinlik bitişiyle birlikte silinecektir ve sonraki etkinliklere devretmeyecektir.

- Tüm ödüller bittiği taktirde, hesabınızda etkinlik puanı olsa bile puanlar sonraki etkinliğe devretmeyecek ve silinecektir.

Etkinliğe katılacak tüm oyuncularımıza başarılar dileriz.