Giriş Yap
Kayıt Ol
Silk Yükle
Sunucu Saati 12:37:31
DUYURU
Olympos Sunucusu Hakkında Bilgilendirmeler
DUYURU
28.10.2022 16:47
Olympos Sunucusu Hakkında Bilgilendirmeler
Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

28.10.2022 - 19:00 itibari ile maceraya başlangıç yapacak olan Olympos sunucumuzda açılış hakkında detaylar aşağıdaki şekildedir;


- Lord Yarkan Etkinliği

Olympos sunucusunun açılışı şerefine sadece bu sunucuya özel olarak İpek Yolu macerasındaki eşsiz yaratıkların arasında en acımasızlardan olan Lord Yarkan’ı ilk defa katledecek olan oyuncumuza; Silkroad Online Türkiye özel koleksiyonlarından Lord Yarkan figürü hediye edilecektir.

Etkinliğe katılım için herhangi bir ön şart olmaksızın, Lord Yarkan’ı avladıktan sonra ticket sistemi üzerinden bizimle iletişime geçen oyuncumuza ödülü takdim edilecektir.
- Koleksiyon Kutusu Etkinliği

Maksimum seviye olan 110 Seviyeye ulaşan ilk 3 oyuncumuza, başarılarından dolayı hatıra koleksiyonu olarak sınırlı sayıda üretilen ve oyuncularımız tarafından yoğun ilgi gören “Silkroad Online Türkiye Özel Koleksiyon Kutusu” hediye edilecektir.

Olympos sunucumuzda 110 Seviyeye ulaşarak ticket sistemi üzerinden bizlere 110 Olduğunu bildiren ilk 3 oyuncumuz hediyeyi almaya hak kazanacaktır.- Cadılar Bayramı Etkinliği

Diğer sunucularımızda 26.10.2022 tarihinde aktif edilen Cadılar Bayramı etkinliği Olympos sunucumuzun başlangıcından itibaren aktif olacak olup, diğer sunucularımızla eşzamanlı olarak 16.11.2022 tarihinde sona erecektir.


- Tapınağın Eşsiz Yaratıkları

Olympos sunucusu açılışında Tapınak içerisinde yer alan eşsiz yaratıklar (Selket, Neith, Anubis, Isis, Haroeris, Seth) yapılacak bir sonraki duyuruya kadar kapalı durumda olacak.


- Boyutsal Çöl Yaratık Seviyeleri

Olympos sunucusunda yoğunluğu önlemek amacıyla tıpkı diğer sunucularımızda da olduğu gibi Boyutsal Çöl isminde harici bir avlanma bölgesi yer almaktadır.

Sunucunun genel seviye ortalamasını takip edecek şekilde Boyutsal Çöl’de ilk olarak 91-100 Seviye yaratıklar yer alacak olup, seviye ortalaması yükseldikten sonra yaratık seviyeleri 101-110 Olarak güncellenecektir.

Macerada yer alacak tüm oyuncularımıza şimdiden başarılar diler, keyifli oyunlar dileriz.