Giriş Yap
Kayıt Ol
Silk Yükle
Sunucu Saati 13:59:02
ETKİNLİK
Yıl Sonu Etkinliği (04.01.2023 ~ 08.01.2023)
ETKİNLİK
16.12.2022 13:47
Yıl Sonu Etkinliği (04.01.2023 ~ 08.01.2023)
Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz Yıl Sonu Etkinliği ile karşınızdayız! 2022 Yılını birçok anı ve hikâye ile geride bırakırken, umut ve heyecan dolu yeni bir yılı karşılamaya hazırlanıyoruz. Hem geçtiğimiz yılın bize kattıklarını hem de gelecek yılın coşkunu kutlamak adına Yıl Sonu etkinliğini sizler için organize ediyoruz.

Bir yıl boyunca hesaplarınıza yüklemiş olduğunuz Silklerin karşılığında kazanmış olduğunuz Silk Puanları ile katılım gösterebileceğiniz heyecan ve bol ödüllü bir etkinlik sizleri bekliyor.

Bu etkinlik ile birlikte oyun içerisinde eşi benzeri olmayan birçok özel kılınmış eşya sizleri bekliyor!

Silk Puanı Nasıl Hesaplanır?
Bir yıl içerisinde hesabınıza yüklemiş olduğunuz her 100 Silk 1 Puan değerinde sayılmaktadır.
Etkinlik süresince en az 1 puan olmak kaydı ile 1,10,100 puan harcayarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Her bir ödül için bir kazanma oranı belirlenmiş olup, bu oranlara göre sistem her katılımda rastgele olarak ödül dağılımı yapar. Ne kadar çok puana sahipseniz o kadar fazla sayıda katılım sağlayabilir ve kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Silk Puanımı Nereden Görebilirim?
İnternet sitemize kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra sol menüde Silk Puan bilginizi görüntüleyebilirsiniz.

Silk Puanı Biriktirme Ne Zaman Son Bulacak?
Etkinliğe katılım için gerekli olan Silk Puanlarının birikimi 31 Aralık 23:59’a kadar devam edecektir. Bu süreden sonra yükleyeceğiniz Silkler bu etkinlik için sayılmayacaktır.

Etkinlik Ne Zaman Gerçekleşecek?
Etkinlik 4 Ocak 2023 - 19:00’ da başlayacak olup, 8 Ocak 2023 - 19:00 ’da son bulacaktır.

Etkinliğe Katılım Nasıl Olacak?
Etkinliğe katılım internet sitemiz üzerinden ilerleyen günlerde aktif edilecek olan ilgili etkinlik sayfasından gerçekleştirilecektir.

Etkinlikte Ödül Dağıtımı Nasıl Olacak?
Tüm sunucularımızı kapsayacak şekilde ödül dağıtımı gerçekleştirilecektir. Her bir ödül için tüm sunucular genelinde maksimum dağıtım miktarı üzerinden ödül dağıtımı gerçekleştirilecektir. Sunucuların ödül sınırı bulunmamakta olup, sunucular arası dağılım şansa göre belirlenmiş olacaktır. Bitiş tarihine kadar ödüllerin tamamının kazanılmamış olması durumunda ödüller sonraki etkinliğe devretmeyecek ve etkinlik bitiş tarihiyle beraber etkinlik sona erecektir. Eğer ödüller bitiş tarihinden önce tamamlanır ise etkinlik otomatik olarak son bulacaktır.

Ödül Listesi:

* Devil’s Spirit SS Grade (Maksimum dağıtım miktarı: 20 Adet )
* Angel’s Spirit SS Grade (Maksimum dağıtım miktarı: 20 Adet )
* Blue Dragon Summon Scroll (Maksimum dağıtım miktarı: 30 Adet )
* VIP Dragon Flag (STR +9, INT +9) (Maksimum dağıtım miktarı: 30 Adet )
* GM’s Gift Box (Maksimum dağıtım miktarı: 5.000 Adet )

Yukarıda yer alan hediye eşyalar başka bir karaktere aktarılamaz nitelikte olup (Blue Dragon Summon Scroll harici), etkinlik kapsamında sınırlı sayıda dağıtım yapılacaktır.

Etkinlik kuralları ve diğer detaylar ilerleyen günlerde açılacak olan etkinlik sayfasında paylaşılacaktır.

Etkinliğe katılacak tüm oyuncularımıza başarılar diler, sağlık ve mutluluk dolu yeni bir yıl dileriz.